Zapraszamy do Punktu Potwierdzania Profilu Zaufanego w Urzędzie Gminy Garbów.

Profil zaufany jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji – to odpowiednik bezpiecznego podpisu elektronicznego, weryfikowanego certyfikatem kwalifikowanym. Wykorzystując profil zaufany obywatel może załatwić sprawy administracyjne (np. wnoszenie podań, odwołań, skarg) drogą elektroniczną bez konieczności osobistego udania się do urzędu.
 
Informujemy o akcji promocyjnej dotyczącej zakładania i potwierdzania Profilu Zaufanego – dla pierwszych 150 osób mamy w prezencie gadżety promocyjne do wyboru: parasole, kubki i materiałowe torby na zakupy.
 
Aby uzyskać Profil Zaufany, należy:
  1. Dokonać rejestracji w portalu ePUAP  - Elektroniczna Platforma Administracji Publicznej - epuap.gov.pl (instrukcja zakładanie konta dostępna w dziale Pomoc…).
  2. Złożyć online wniosek o założenie Profilu Zaufanego…
  3. Potwierdzić Profil Zaufany w Punkcie Potwierdzania Profilu Zaufanego w Urzędzie Gminy Garbów – niezbędny jest dowód osobisty do wglądu osoby potwierdzającej.
W wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach całą procedurę możemy przeprowadzić na miejscu, proszę dysponować dostępem do aktywnej skrzynki emailowej.
 
Zapraszamy w godzinach 8:00 – 15:30, na parter Urzędu Gminy Garbów, pokój nr 02.
 
Informacje pod numerem telefonu 81 5018381, email profil.zaufany@garbow.pl
© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: