SOŁECTWA

 

 

fot. S.M. Stępniak


Siedzą od lewej: Aneta Wolińska – Bogucin, Bożena Grabarz – Leśce, Małgorzata Leszek – Zagrody, Elżbieta Nakonieczna – Przybysławice, Renata Wartacz – Gutanów, Marta Jędrejek – Garbów II.

Stoją od lewej: Tomasz Płowaś – Karolin, Marian Chabros - Garbów I, Leszek Drozd – Piotrowice Wielkie,  Tadeusz Smolak – Wola Przybysławska II,  Stanisław Pikul – Janów,    Jan Gawron – Meszno,  Kazimierz Sugier – Piotrowice Kolonia,    Edward Wawerski – Borków,  Stanisław Sumorek – Wola Przybysławska I.

L.p.

Sołectwo

Sołtys

Wybrani do Rady Sołeckiej

 1.

Bogucin

Aneta Wolińska

1. Paweł Wójcik s. Stanisława
2. Andrzej Pasternak
3. Marek Paruch
4. Marcin Chabros
5. Waldemar Smolak
6. Wioleta Wolak
 2.

Borków

Edward Wawerski

1. Jan Staniak
2. Grzegorz Szewczyk
3. Jacek Staniak
 3.

Garbów I

Marian Chabros

1. Roman Tomasiak
2. Jacek Królik
3. Gabriel Pasternak
4. Antoni Macewicz
 4.

Garbów II

Marta Jędrejek

1. Danuta Kulik
2. Jan Sołyga
3. Tomasz Dobrzyński
 5.

Gutanów

Renata Wartacz

1. Sylwester Pszczoła
2. Grzegorz Filipek
3. Michał Karman
4. Krzysztof Chołody
 6.

Janów

Stanisław Pikul

1. Anna Kołtun
2. Mateusz Misztal
3. Stefan Pytka 
 7.

Karolin

Tomasz Płowaś

1. Mirosław Wojciechowski
2. Piotr Majewski
3. Grzegorz Staniak
 8.

Leśce

Bożena Grabarz

1. Jadwiga Kupisz
2. Sylwester Tarka
3. Jerzy Lipski
4. Grzegorz Parakowski
5. Agata Kołtun
 9.

Meszno

Jan Gawron

1. Stanisław Flisiak
2. Dariusz Bogusz
3. Zygmunt Paluch
 10.

Piotrowice Kolonia

Kazimierz Sugier

1. Wiesław Kucharzyk
2. Krzysztof Rutkowski
3. Andrzej Nowakowski
4. Jerzy Kozieł
 11.

Piotrowice Wielkie

Leszek Drozd

1. Beata Szewczyk
2. Roman Kowalczyk
3. Marcin Skałecki
4. Jerzy Wdowiak
5. Mariusz Gwiazda
 12.

Przybysławice

Elżbieta Nakonieczna

1. Agata Finkowska
2. Cezary Kozak
3. Jacek Poleszak
4. Janusz Dados
5. Małgorzata Woch
6. Michał Banaszek
7. Mirosław Mróz
8. Ryszard Kamiński
9. Grzegorz Piwko
 13.

Wola Przybysławska I

Stanisław Sumorek

1. Zygmunt Gawron
2. Bożena Czarnecka
3. Jadwiga Kamińska
 14.

Wola Przybysławska II

Tadeusz Smolak

1. Leszek Rusinek
2. Henryk Węgielski
3. Waldemar Paruch
4. Mirosława Bogusz
 15.

Zagrody

Małgorzata Leszek

1. Małgorzata Szczepaniak
2. Piotr Opolski
3. Elżbieta Mazurek
4. Ewa Pikul
5. Hanna Majewska
6. Małgorzata Drozd
7. Andrzej Chabros
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów ekoenergia Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady E-Odpady kosz Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa
© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: