III Garbowski Orszak Trzech Króli

III Garbowski Orszak Trzech Króli

31.12.2019

6 stycznia 2020 rozpoczęcie o godz 9.45 Dom Sióstr Salezjanek

Zbliża się data 6 stycznia 2020 roku czyli trzecia edycja ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Garbowie. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają!”

Tradycyjnie Orszak Trzech Króli ROZPOCZNIEMY o godz. 9.45 przed Domem Sióstr Salezjanek.

Następnie przejdziemy w towarzystwie Trzech Króli do kościoła parafialnego, gdzie będziemy uczestniczyli we MSZY ŚWIĘTEJ o godz. 10.30.

Podobnie jak w minionym roku PRZYGOTOWALIŚMY DLA UCZESTNIKÓW orszaku nie tylko korony, śpiewniki, naklejki ale również KONKURSY Z NAGRODAMI. Każdy z uczestników orszaku, który zgłosi do konkursu (namiot przed Domem Sióstr Salezjanek) zrobioną przez siebie koronę może wygrać nagrodę główną – dużego, pluszowego wielbłąda lub jego mniejszych kolegów. Na kolejnych zwycięzców (oraz osoby zgłaszające w konkursie korony otrzymane od organizatorów) czekają orszakowe smycze, notesy, płyty CD „Betlejem w Polsce”.

ORGANIZATORAMI Orszaku Trzech Króli są Parafia Garbów oraz Gmina Garbów.

Głównym SPONSOREM przedsięwzięcia jest Restauracja Złota Rybka w Garbowie. WSPIERAJĄ NAS również Stajnia Bogucin, Tartak Bogucin p. Wiesława Sołdaja oraz Usługi transportowe i dźwigowe p. Hieronima Chabrosa.

MUZYCZNĄ STRONĄ wydarzenia zajmie się Garbowska Orkiestra Dęta oraz dziecięcy zespół Bogutki.
Do zobaczenia 6 stycznia 2020 roku!

Liczba wyświetleń: 881
© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: