Usuwanie azbestu informacje

Usuwanie azbestu informacje

16.10.2019

Informacje Urzędu Marszałkowskiego na temat naborów

Szanowni Państwo,

 Poniżej kilka najważniejszych spraw organizacyjnych związanych z realizacją Projektu:

LISTY RANKINGOWE

Informujemy, że na naszej stronie opublikowaliśmy listy rankingowe z III naboru dla regionu 2 i 3. Ponadto informujemy, że lista osób zakwalifikowanych z regionu 1 (z powiatów: łukowski, rycki, radzyński, parczewski, lubartowski, bialski, Miasto Biała Podlaska, zostanie opublikowana w IV kwartale 2019 r

USUWANIE AZBESTU 

  1. Osoby zakwalifikowane w ramach naboru I z okresu 15 maja 2018 r. - 29 sierpnia 2018 r. – otrzymają wsparcie do 31 października 2019 r.
  2. II z okresu 17 października 2018 r. - 30 listopada 2018 r. – otrzymają wsparcie do 31 października 2019 r.
  3. Osoby zakwalifikowane w ramach naboru III obecnie znajdują się na etapie oczekiwania na wybór kolejnych Wykonawców. Biuro po unieważnieniu przetargu obecnie ponawia procedurę przetargową, której celem jest wyłonienie nowych firm. Po podpisaniu umów z firmami, listy osób zakwalifikowanych zostaną przekazane do realizacji

DODATKOWE FUNDUSZE

  1. Informujemy, że Województwo Lubelskie pozyskało dodatkowe fundusze na realizację Projektu, a także uzyskało zgodę, aby kontynuować projekt przez kolejne dwa lata.

 KONTYNUACJA WSPÓŁPRACY

  1. Wydłużenie realizacji projektu wiąże się z ponownym  aneksowaniem Umowy o współpracy, której aneks niebawem Państwu wyślemy.

IV NABÓR ZGŁOSZEŃ

  1. Niezwłocznie po wyłonieniu nowych wykonawców i przekazaniu list osób zakwalifikowanych z III naboru, poinformujemy Państwa o terminie rozpoczęcia IV naboru Zgłoszeń.

 

Z poważaniem

  Agnieszka Jackowska

 „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”

Departament Środowiska i Zasobów Naturalnych

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

  1. Stefczyka 3, 20-151 Lublin

tel: (81) 537-16-30

Liczba wyświetleń: 1353

 

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: