AKTUALNOŚCI

 

Zdjęcie Artykułu

LGD - Kiermasz Świąteczny

22-11-2011

Lokalna Grupa Działania "Kraina Wokół Lublina" Uprzejmie informujemy, że w dniu 9 grudnia 2011r. w budynku Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9 (parter, sala konferencyjna) odbędzie się „Kiermasz Świąteczny” organizowany przez LGD „Kraina wokół Lublina” we współpracy z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich - Sekretariatem...

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Zaproszenie na obchody Święta Narodowego 11 listopada 2011 r.

08-11-2011

Wójt Gminy Garbów zaprasza mieszkańców gminy na obchody Święta Narodowego 11 listopada 2011 r.

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Zebranie właścicieli nieruchomości

28-10-2011

Zaproszenie na zebranie właścicieli nieruchomości, którzy biorą udział w projekcie Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowościach: Gutanów i Wola Przybysławska, w dniu 3 listopada 2011 r (czwartek).

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Zebranie informacyjne połączone z zapisami do Grup Zabawowych

28-10-2011

Zapraszamy na zebranie informacyjne połączone z zapisami do Grup Zabawowych, które odbędzie się 4 listopada 2011 r.

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Pomoc dla rodziny dotkniętej pożarem

14-10-2011

Wójt Gminy Garbów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Garbowie poszukuje lokalu do wynajęcia dla rodziny dotkniętej pożarem.

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Konkurs - „Moja miejscowość coraz piękniejsza”

14-10-2011

Lokalna Grupa Działania "Kraina Wokół Lublina" Zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym pt. „Moja miejscowość coraz piękniejsza”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas I-VI – mieszkańców obszaru LGD.

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

10-10-2011

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

23-09-2011

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny rozpoczęła realizację cyklu bezpłatnych dwudniowych szkoleń z zastosowania komputera i wybranych programów komputerowych w procesie zarządzania gospodarstwem rolnym dla rolników, domowników i osób zatrudnionych w rolnictwie z terenu województwa lubelskiego.

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Ogłoszenie - Zbiórka zużytego sprzętu RTV i AGD

19-09-2011

Ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu RTV i AGD od mieszkańców naszej gminy

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Konkurs fotograficzny

19-09-2011

"NAJLEPIEJ NA ŚWIECIE W LUBELSKIM POWIECIE" to tytuł najnowszego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Lublinie. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą pochwalić się swoimi zbiorami i nadeślą zdjęcia ukazujące piękno przyrody, architektury i bogactwa kulturalnego naszego regionu.

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Ogłoszenie - Projekt zagospodarowania przestrzennego

19-09-2011

Wójt Gminy Garbów podaje do publicznej wiadomości, że w terminie od dnia 26 września do dnia 10 października 2011 r. zostanie wyłożony do publicznego wglądu projekt zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Garbów.

Czytaj więcej
Zdjęcie Artykułu

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

19-09-2011

Informacje na temat Wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Czytaj więcej
1 ... 110 111 112 113
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów ekoenergia Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: marzec 2019 (339)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: