IkonaDKK

 

UWAGA - INFORMACJE ACHIWALNE! AKTUALNE NA https://bibliotekawgarbowie.pl 

Gminna Biblioteka Publiczna im. Bronisława Pietraka w Garbowie bierze udział w projekcie Dyskusyjne Kluby Książki od lipca 2021. Spotkania DKK odbywają się średnio raz w miesiącu.

Dyskusyjne Kluby Książki to wspólny projekt Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich adresowany przede wszystkim do czytelników korzystających z bibliotek publicznych. Pomysł oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Celem klubów jest także ożywienie środowisk skupionych wokół bibliotek oraz zachęcenie bibliotekarzy do kreowania mody na czytanie.

Kluby powstały z inicjatywy Instytutu Książki i działają przy jego wsparciu finansowym i merytorycznym od początku 2007 roku przy bibliotekach różnego stopnia – od bibliotek wojewódzkich, po filie biblioteczne w małych miejscowościach. Klubami w obrębie jednego województwa opiekuje się koordynator wojewódzki.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI W KAŻDY PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA o godz. 15.30 (z wyłączeniem okresu letniego).

 

 
Logo Mała książka wielki człowiek
 
Logo DDK
© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: