Biblioteka

Światowy Dzień Kolekcjonera HP

26.03.2021

5 marca już po raz trzeci obchodziliśmy Światowy Dzień Kolekcjonera HP!  Z tej okazji ogłoszony został konkurs, w którym można było wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Harry Potter i kamień filozoficzny w języku Maori - prosto z Nowej Zelandii. Gratka dla kolekcjonerów i miłośników serii!!! Aby wziąć udział w konkursie należało w komentarzu pod postem na facebooku dodać jedno fajne zdjęcie swojej ulubionej książki z serii, całej kolekcji książek, figurek lub innych przedmiotów i gadżetów związanych z Harrym Potterem ze swojej biblioteczki. A następnie otrzymać największą ilość lajków.
 
W konkursie wzięło udział 26 maniaków Harrego Potera w tym mieszkanka naszej gminy Pani Karolina Poleszak, która dzięki nieocenionemu wsparciu przyjaciół i osób nieznajomych zebrała ponad tysiąc polubieni w bardzo krótkim czasie. Dokładnie 1020 lajków w ciągu trzech dni. Tym samym została laureatką Konkursu.
 
Kolekcję książek i gadżetów Harrego Potera Pani Karoliny będzie można zobaczyć w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Bronisława Pietraka w Garbowie 2 maja, podczas Światowego Dnia Harrego Potera.
 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy oddali swój głos i przyczynili się do sukcesu.
 
Powrót

Liczba wyświetleń: 162
© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: