Zdjęcie Artykułu

Informacja dla Członków Obwodowych Komisji Wyborczych o pierwszym posiedzeniu komisji

27.09.2019

4 października 2019 r. (piątek) na godz. 13:00 w lokalu Dom Strażaka w Garbowie ul. Krakowskie Przedmieście 63

Niniejszym informuję się, że zostały zwołane pierwsze posiedzenia obwodowych komisji wyborczych (OKW), powołanych postanowieniem nr 306/2019 Komisarza Wyborczego w Lublinie I z dnia 23 września 2019 r. w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu i do Senatu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. na dzień 4 października 2019 r. (piątek) na godz. 13:00 w lokalu Dom Strażaka w Garbowie ul. Krakowskie Przedmieście 63, w celu wybrania ze swojego składu przewodniczącego komisji oraz jego zastępcy.

Na wymienionym posiedzeniu odbędzie się szkolenie OKW, omówione zostaną zadania i tryb pracy Komisji do dnia wyborów, zadania w trakcie głosowania oraz ustalenie wyników głosowania i sporządzenie protokołów głosowania w obwodzie.

Prosimy o niezawodne i punktualne przybycie.

Liczba wyświetleń: 647
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: styczeń-luty 2020 (349-350)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: