Zdjęcie Artykułu

Informacja dla Członków Obwodowych Komisji Wyborczych o pierwszym posiedzeniu komisji

27.09.2019

4 października 2019 r. (piątek) na godz. 13:00 w lokalu Dom Strażaka w Garbowie ul. Krakowskie Przedmieście 63

Niniejszym informuję się, że zostały zwołane pierwsze posiedzenia obwodowych komisji wyborczych (OKW), powołanych postanowieniem nr 306/2019 Komisarza Wyborczego w Lublinie I z dnia 23 września 2019 r. w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu i do Senatu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. na dzień 4 października 2019 r. (piątek) na godz. 13:00 w lokalu Dom Strażaka w Garbowie ul. Krakowskie Przedmieście 63, w celu wybrania ze swojego składu przewodniczącego komisji oraz jego zastępcy.

Na wymienionym posiedzeniu odbędzie się szkolenie OKW, omówione zostaną zadania i tryb pracy Komisji do dnia wyborów, zadania w trakcie głosowania oraz ustalenie wyników głosowania i sporządzenie protokołów głosowania w obwodzie.

Prosimy o niezawodne i punktualne przybycie.

Liczba wyświetleń: 228
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów ekoenergia Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: lipiec - sierpień 2019 (343-344)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: