Ogłoszenie Wójta Gminy w sprawie ulic i nowej numeracji porządkowej budynków dla miejscowości Garbów

Ogłoszenie Wójta Gminy w sprawie ulic i nowej numeracji porządkowej budynków dla miejscowości Garbów

08.02.2016

Zawiadamiam właścicieli nieruchomości i mieszkańców Garbowa, że została zakończona procedura nadawania nazw ulic w miejscowości Garbów.

Rada Gminy Garbów w dniu 29 grudnia 2015 r. podjęła uchwałę w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Garbów i uchwała ta po publikacji w Dz. U. Województwa Lubelskiego  wchodzi w życie z dniem 10 lutego 2016 r. co oznacza, iż od tego dnia zaczyna obowiązywać w Garbowie nowa numeracja porządkowa budynków.

 

W najbliższym czasie każdy właściciel i współwłaściciel nieruchomości (wg ewidencji gruntów) otrzyma pisemne zawiadomienie o nowym adresie. Jednocześnie informuję, że Urząd Gminy powiadomi o zmianie adresów instytucje (Urząd Statystyczny, Urząd Skarbowy, ZUS, KRUS, Pocztę, Starostwo Powiatowe) oraz służby ratunkowe.

Apeluję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi i podawanie właściwego nowego adresu podczas załatwiania wszelkich formalności w urzędach i instytucjach.

Urzędowa zmiana adresu nie powoduje konieczności wymiany dowodu osobistego.

Mimo trudności w początkowym okresie przechodzenia na adresy z ulicami liczymy, że w efekcie usprawni to codzienne życie mieszkańców, znacznie ułatwi poruszanie się po naszej miejscowości gościom oraz firmom kurierskim, a przede wszystkim pomoże służbom ratunkowym w szybkim dotarciu do mieszkańców.

W najbliższym czasie dostępna będzie dla Państwa w Urzędzie Gminy i u Sołtysów mapa z lokalizacją ulic w formie papierowej.

Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie i aktywnie włączyli się w proces konsultacji nazw ulic. Dziękuję również Zespołowi d/s nazw ulic za sprawne przeprowadzanie prac związanych z nadaniem nazw ulic w naszej miejscowości.

                                                                                                           

Z poważaniem
Wójt Gminy Garbów
Kazimierz Firlej
 
MAPA 
 
ZESTAWIENIE NAZW ULIC 
 
 
UCHWAŁA NR IX/63/15 RADY GMINY GARBÓW z dnia 29 grudnia 2015 r. w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Garbów. 
 

Wykaz starych i nowych adresów w miejscowości Garbów gm. Garbów 

Liczba wyświetleń: 5404
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Rządowy fundusz rozwoju dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Program Czyste powietrze Program Czyste powietrze Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki NiskoemisyjnejGospodarowanie odpadami odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowieniaSerwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

okładka pisma Glos Garbowa na zdjęciu nowa siedziba Ośrodka Zdrowia w Garbowie

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: styczeń-marzec 2024 (396-398)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: