Zdjęcie Artykułu

Jarmark Bożonarodzeniowy

24.10.2019

BARBAKAN RZEMIOSŁEM ZDOBIONY 22.11.2019 do 10.01.2020

Uprzejmie informuję, że LGD „Kraina wokół Lublina” planuje udział w charakterze wystawcy w Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym w Warszawie na Starym Mieście w dniach od 22.11.2019 do 10 stycznia 2020 r.
Zapraszamy do współpracy i udziału w Jarmarku osoby (producentów produktów lokalnych, twórców ludowych itp.) oraz podmioty (przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, KGW, instytucje kultury itp.) z terenu LGD „Kraina wokół Lublina”, które w swojej ofercie posiadają rękodzieło lub tradycyjne, regionalne produkty żywnościowe, które mogłyby być dystrybuowane na stoisku LGD „Kraina wokół Lublina”.
Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 28 października 2019 r. o godz. 15.30 w biurze LGD „Kraina wokół Lublina” (Lublin, ul. Narutowicza 37/5). Podczas spotkania przedstawione zostaną zasady i warunki uczestnictwa w Jarmarku.

Liczba wyświetleń: 459
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: styczeń-luty 2020 (349-350)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: