Zdjęcie Artykułu

Jarmark Bożonarodzeniowy

24.10.2019

BARBAKAN RZEMIOSŁEM ZDOBIONY 22.11.2019 do 10.01.2020

Uprzejmie informuję, że LGD „Kraina wokół Lublina” planuje udział w charakterze wystawcy w Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym w Warszawie na Starym Mieście w dniach od 22.11.2019 do 10 stycznia 2020 r.
Zapraszamy do współpracy i udziału w Jarmarku osoby (producentów produktów lokalnych, twórców ludowych itp.) oraz podmioty (przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, KGW, instytucje kultury itp.) z terenu LGD „Kraina wokół Lublina”, które w swojej ofercie posiadają rękodzieło lub tradycyjne, regionalne produkty żywnościowe, które mogłyby być dystrybuowane na stoisku LGD „Kraina wokół Lublina”.
Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 28 października 2019 r. o godz. 15.30 w biurze LGD „Kraina wokół Lublina” (Lublin, ul. Narutowicza 37/5). Podczas spotkania przedstawione zostaną zasady i warunki uczestnictwa w Jarmarku.

Liczba wyświetleń: 267
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów ekoenergia Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: lipiec - sierpień 2019 (343-344)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: