Gaz ziemny w gminie Garbów

Gaz ziemny w gminie Garbów

15.10.2018

Szkoła w Przybysławicach od tego sezonu ogrzewana gazem ziemnym

Wójt Gminy Garbów Kazimierz Firlej podpisał umowę na dostarczenie gazu ziemnego do budynku szkoły. Jest to pierwszy obiekt na terenie gminy Garbów zasilany gazem. Dzięki współpracy gminy Garbów z Polską Spółką Gazownictwa wybudowany został odcinek gazociągu od Markuszowa do Przybysławic i Zagród. Dlatego też możliwa była inwestycja Termomodernizacji Szkoły w Przybysławicach, obejmująca między innymi budowę kotłowni gazowej.

Urząd Gminy Garbów pozyskał Dofinansowanie z Unii Europejskiej w kwocie  1 017 099,32 zł

Wartość inwestycji 1 785 017,64 zł

Dzięki tej inwestycji gmina Garbów realizuje Program Niskiej Emisji oraz Czystej Energii.

Zachęcam mieszkańców gminy o składanie do Polskiej Spółki Gazownictwa w Lublinie wniosków o wydanie warunków przyłączenia do sieci gazowej. Projektowanie i budowa dalszych odcinków gazociągu uzależniona jest od zainteresowania i zgłoszeń mieszkańców.

link do wniosku o wydanie warunków przyłączenia do sieci gazowej...

Wójt Gminy Kazimierz Firlej

,,Termomodernizacja Zespołu Szkół w Przybysławicach '' projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL 2014-2020, działanie 5.2 Efektywnośc Energetyczna Sektora Publicznego.

 

Liczba wyświetleń: 2482
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych OsobowychFundusz Dróg Samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowienia Serwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

Głos Garbowa Nr 361-362 styczeń-luty 2021

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: styczeń-luty 2021 (361-362)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: