Zdjęcie Artykułu

Grzegorz Martyna wraca do domu

14.05.2018

Dziś około 11 rano po dwóch wspaniałych dniach, spędzonych na zwiedzaniu i poznawaniu miasta. Wuniak autokarem opuścił Rzym.

Pragnie podziękować władzom gminy Garbów za opłacenie biletu powrotnego do domu. Szczególne podziękowania dla Pani Małgorzaty Sanaluty i Edyty Kramek która codziennie zamieszczała informacje o etapach jego podróży. Wyrazy wdzięczności, przesyła tak, że księdzu Mateuszowi za modlitwę o szczęśliwą podróż i błogosławieństwo.

Grzegorz dziękuje również wszystkim osobom, które mu kibicowały i trzymały kciuki za powodzenie jego wyprawy.  Jest wdzięczny tak, że za wszelkie pozytywne opinie i komentarze umieszczane w  internecie. Pozdrawia wszystkich serdecznie.

Emilia Martyna

 

Liczba wyświetleń: 647
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: grudzień 2019 (348)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: