EDUKACJA MALUCHA - GMINNE GRUPY ZABAWOWE

EDUKACJA MALUCHA - GMINNE GRUPY ZABAWOWE

24.04.2018

Grupa Zabawowa to forma aktywności dla dzieci od 1 roku do 3 lat oraz ich rodziców

Zajęcia prowadzone są przez przeszkolonego animatora. Uczestnictwo w tych spotkaniach stymuluje rozwój najmłodszych dzieci, a  rodzicom daje wsparcie i możliwość wymiany doświadczeń.

Rodzice lub opiekunowie towarzyszą swoim dzieciom podczas zajęć, biorąc w nich aktywny udział. Wpływa to na dobre samopoczucie dzieci, dorosłym pozwala rozwijać swoje umiejętności  i wzmacniać relacje z dziećmi. 

Na terenie Gminy Garbów funkcjonują obecnie dwie grupy zabawowe w Garbowie i w Przybysławicach. 

Na spotkania, które odbywają się po 2 razy w tygodniu po 2,5 godz. przychodzą rodzice lub opiekunowie z dziećmi. Grupa Zabawowa w Garbowie spotyka się w poniedziałki i środy o godz. 10:00 w budynku Pałacu.
W Przybysławicach zajęcia odbywają się w budynku Szkoły Podstawowej we wtorki i czwartki o godz.16.00. 

Dla dziecka jak i jego rodzica korzystne jest systematyczne uczestnictwo w spotkaniach grupy zabawowej. W czasie spotkań Grupy Zawodowej dzieci zdobywają podstawowe umiejętności, tańczą, śpiewają, spacerują, jeżdżą na wycieczki i oczywiście bawią się. Rodzice przychodzący z dziećmi na spotkania wyrażają pozytywne opinie o udziale ich dzieci w zajęciach. Dzieci stają się bardziej śmiałe, odważniejsze, radosne i łatwiej nawiązują relacje z rówieśnikami.

Uczestnictwo w spotkaniach Grupy Zabawowej przynosi duże korzyści dzieciom, według obserwacji nauczycieli,  dzieci uczęszczające do grup zabawowych łatwiej adaptują się do warunków przedszkolnych.

Zachęcamy do udziału
Małgorzata Sanaluta
z-ca wójta gminy

 

Powrót

Liczba wyświetleń: 1776
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Rządowy fundusz rozwoju dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Program Czyste powietrze Program Czyste powietrze Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki NiskoemisyjnejGospodarowanie odpadami odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowieniaSerwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: listopad-grudzień 2023 (394-395)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: