Drzewo do sprzedaży

Drzewo do sprzedaży

24.09.2015

Urząd Gminy Garbów informuje, że posiada do sprzedania 3 szt. drzew rosnących na terenie parku w Garbowie i Piotrowicach Wielkich

Urząd Gminy Garbów informuje, że posiada do sprzedania 2 szt. drzew – złomy rosnące na terenie parku w Garbowie: 1 szt. drzewa z gatunku  Klon o obwodzie pnia ok. 150 cm (Oznaczony nr 2) oraz 1 szt. z gatunku Lipa o obwodzie pnia 195 cm ( Oznaczony nr 1). Chętni na zakup proszeni są o składanie ofert kupna na załączonym druku do dnia 30. 09.2015r. do godz.12.00. Oferta dotyczy obu drzew, nie dopuszcza się składania ofert częściowych na zakup jednego z drzew.

OFERTA CENOWA NA POZYSKANIE DRZEWA w miejscowości Garbów 


 

Urząd Gminy Garbów informuje, że posiada do sprzedania 1 szt. drzewa z gatunku Jesion o obwodzie pnia 150 cm –rosnącego  na terenie parku Piotrowicach Wielkich. (Oznaczony nr 2) Chętni na zakup proszeni są o składanie ofert kupna na załączonym druku do dnia 30. 09.2015r. do godz.12.00.

OFERTA CENOWA NA POZYSKANIE DRZEWA w miejscowości Piotrowice Wielkie 


 

Dodatkowe informacje – tel. 81 5018032

Liczba wyświetleń: 1866
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Rządowy fundusz rozwoju dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Program Czyste powietrze Program Czyste powietrze Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki NiskoemisyjnejGospodarowanie odpadami odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowieniaSerwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

okładka pisma Glos Garbowa na zdjęciu nowa siedziba Ośrodka Zdrowia w Garbowie

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: styczeń-marzec 2024 (396-398)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: