Apel o racjonalne wykorzystanie wody z wodociągów wiejskich

Apel o racjonalne wykorzystanie wody z wodociągów wiejskich

05.08.2015

dla odbiorców z terenu Gminy Garbów z dnia 5 sierpnia 2015 r.

W związku z trwającą i pogłębiającą się  suszą oraz ze zwiększonym poborem wody z sieci wodociągowej na terenie gminy Garbów, związanej także z brakiem opadów atmosferycznych, mając na względzie konieczność utrzymania dostaw wody do Odbiorców, apeluję o racjonalne wykorzystanie wody z ujęć na terenie gminy. Obowiązuje bezwzględny zakaz czerpania wody z hydrantów ppoż. za wyjątkiem poboru wody do celu pooż. Proszę o zaprzestanie podlewania i zraszania trawników, klombów, ogrodów, podlewania upraw rolnych, sadowniczych i działkowych z poborem wody z wodociągów gminnych.

Informuję jednocześnie o możliwości czasowego wyłączania dostaw wody z ujęć na terenie gminy Garbów. Proszę wszystkich odbiorców wody o racjonalne korzystanie z dody dostarczanej przez sieć wodociągową gminy.

Wójt Gminy Garbów

/-/ Kazimierz Firlej

Link do oryginału..

Liczba wyświetleń: 2171
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych OsobowychFundusz Dróg Samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowienia Serwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

Głos Garbowa Nr 361-362 styczeń-luty 2021

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: styczeń-luty 2021 (361-362)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: