Zdjęcie Artykułu

Apel o racjonalne wykorzystanie wody z wodociągów wiejskich

05.08.2015

dla odbiorców z terenu Gminy Garbów z dnia 5 sierpnia 2015 r.

W związku z trwającą i pogłębiającą się  suszą oraz ze zwiększonym poborem wody z sieci wodociągowej na terenie gminy Garbów, związanej także z brakiem opadów atmosferycznych, mając na względzie konieczność utrzymania dostaw wody do Odbiorców, apeluję o racjonalne wykorzystanie wody z ujęć na terenie gminy. Obowiązuje bezwzględny zakaz czerpania wody z hydrantów ppoż. za wyjątkiem poboru wody do celu pooż. Proszę o zaprzestanie podlewania i zraszania trawników, klombów, ogrodów, podlewania upraw rolnych, sadowniczych i działkowych z poborem wody z wodociągów gminnych.

Informuję jednocześnie o możliwości czasowego wyłączania dostaw wody z ujęć na terenie gminy Garbów. Proszę wszystkich odbiorców wody o racjonalne korzystanie z dody dostarczanej przez sieć wodociągową gminy.

Wójt Gminy Garbów

/-/ Kazimierz Firlej

Link do oryginału..

Liczba wyświetleń: 1968
Fundusz dróg samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: maj 2020 (353)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: