Zdjęcie Artykułu

Ruszyły zajęcia w grupach zabawowych

28.10.2014

W październiku rozpoczęły się zajęcia grup zabawowych w Garbowie i Przybysławicach

Urząd Gminy Garbów zaprasza Ciebie i Twoje dzieci do uczestnictwa w Grupie Zabawowej czyli zajęciach dla dzieci w wieku do 3 lat i rodziców prowadzonych przez przeszkolonego Animatora. 

Na terenie gminy Garbów, Grupy Zabawowe, powstały w 2009 roku przy współpracy Urzędu Gminy z Fundacją Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego. 

Udział w zajęciach korzystnie wpływa na rozwój dzieci, jednocześnie zapewnia rodzicom wsparcie i umożliwia wymianę doświadczeń z innymi rodzicami. Dorośli biorą aktywny udział w grach i zabaw organizowanych przez animatora. 

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w grupach zabawowych. Zajęcia odbywają raz w tygodniu po 2 godziny w dwóch grupach:

1) Garbów - w środy o godz 15:00 lub 10:00 w Pałacu w Garbowie

2) Przybysławice - w czwartki o godz. 15:00 w Zespole Szkół w Przybysławicach. 

Powrót

Liczba wyświetleń: 2066
Fundusz dróg samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: maj 2020 (353)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: