Zdjęcie Artykułu

Projekt EKOENERGIA... - ustalono kolejność miejscowości

08.08.2014

W dniu 8.08.2014 r odbyło się losowanie kolejności miejscowości w których będą instalowane zestawy solarne

Na spotkaniu z sołtysami drogą losowania ustalono następującą kolejność miejscowości w których będą instalowane zestawy solarne:

Kolejność Miejscowość
1 Garbów I, Garbów II
2 Gutanów
3 Borków, Janów
4 Przybysławice, Zagrody
5 Karolin, Leśce
6 Bogucin
7 Wola Przybysławska, Meszno
8 Piotrowice Kolonia, Piotrowice Wielkie

Od 11 sierpnia 2014 roku przedstawiciele Wykonawcy - firmy SANITO będą kontaktować się z mieszkańcami w sprawie uzgodnienia terminów wizji lokalnych w domach. 

Prosimy osoby, które zmieniły bądź nie podały nr telefonu o aktualizację danych. Jest to szczególnie ważne ze względu na konieczność komunikowania się z poszczególnymi właścicielami posesji.

Dane można podawać w Urzędzie Gminy:

osobiscie - pokój nr 02 na parterze lub telefonicznie 81 5018381.

Przypominamy, że wpłaty wkładu własnego mieszkańca będzie można dokonać po wizji lokalnej tylko i wyłacznie na konto Gminy podane w umowach na montaż zestawów solarnych.


Liczba wyświetleń: 2177
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów ekoenergia Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: lipiec - sierpień 2019 (343-344)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: