Zdjęcie Artykułu

Projekt EKOENERGIA... - ustalono kolejność miejscowości

08.08.2014

W dniu 8.08.2014 r odbyło się losowanie kolejności miejscowości w których będą instalowane zestawy solarne

Na spotkaniu z sołtysami drogą losowania ustalono następującą kolejność miejscowości w których będą instalowane zestawy solarne:

Kolejność Miejscowość
1 Garbów I, Garbów II
2 Gutanów
3 Borków, Janów
4 Przybysławice, Zagrody
5 Karolin, Leśce
6 Bogucin
7 Wola Przybysławska, Meszno
8 Piotrowice Kolonia, Piotrowice Wielkie

Od 11 sierpnia 2014 roku przedstawiciele Wykonawcy - firmy SANITO będą kontaktować się z mieszkańcami w sprawie uzgodnienia terminów wizji lokalnych w domach. 

Prosimy osoby, które zmieniły bądź nie podały nr telefonu o aktualizację danych. Jest to szczególnie ważne ze względu na konieczność komunikowania się z poszczególnymi właścicielami posesji.

Dane można podawać w Urzędzie Gminy:

osobiscie - pokój nr 02 na parterze lub telefonicznie 81 5018381.

Przypominamy, że wpłaty wkładu własnego mieszkańca będzie można dokonać po wizji lokalnej tylko i wyłacznie na konto Gminy podane w umowach na montaż zestawów solarnych.


Liczba wyświetleń: 2425
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: styczeń-luty 2020 (349-350)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: