Zdjęcie Artykułu

II Turniej Piłki Siatkowej drużyn OSP z terenu LGD Kraina wokół Lublina

29.01.2014

Udział należy zgłosić najpóźniej do 10 lutego 2014 roku (poniedziałek), osobiście w siedzibie LGD lub za pośrednictwem poczty e-mail, faksu. Udział drużyny zgłasza prezes OSP.

Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina" serdecznie zaprasza do uczestnictwa w II Turnieju Piłki Siatkowej drużyn OSP z terenu Lokalnej Grupy Działania „Kraina wokół Lublina" drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gmin: Bełżce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wólka, Wysokie, Zakrzew.

Udział należy zgłosić najpóźniej do 10 lutego 2014 roku (poniedziałek), osobiście w siedzibie LGD lub za pośrednictwem poczty e-mail, faksu. Udział drużyny zgłasza prezes OSP.

Turnieje eliminacyjne przeprowadzone zostaną:

GRUPA I – 16 lutego 2014 (niedziela) - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach gminy:

Garbów, Głusk, Jastków, Niemce , Wólka

 

GRUPA II – 23 lutego 2014 (niedziela) – Centrum Kultury Fizycznej i Sportu w Bełżycach gminy:

Bełżyce, Borzechów, Konopnica, Niedrzwica Duża, Strzyżewice

 

GRUPA III – 02 marca 2014 (niedziela) - Zespół Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie gminy:

Bychawa, Jabłonna, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew

 

Turniej Finałowy odbędzie się 9 marca 2014 roku w Gimnazjum Publicznym w Jabłonnie. Do finału przechodzą po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup (łącznie 6 drużyn).

 

REKRUTACJA DRUŻYN

1. Do każdego z 3 turniejów eliminacyjnych będzie przyjmowanych maksymalnie 6 drużyn – według zasady po 1 drużynie z terenu każdej Gminy należącej do LGD „Kraina wokół Lubina" i dodatkowo 1 z listy rezerwowej.

2. O przyjęciu zgłoszenia drużyny decyduje kolejność zgłoszeń (data, godzina) - zgłoszenie ,

3. W przypadku większej liczby zgłoszeń z terenu danej gminy drużyny zgłoszone w dalszej kolejności, wpisane zostaną na listę rezerwową.

5. Dopuszcza się możliwość uczestnictwa drużyny z listy rezerwowej w turnieju eliminacyjnym w innym terminie i miejscu niż wskazany w karcie zgłoszeniowej po wcześniejszych ustaleniach z kapitanem drużyny.

Regulamin: 

Osoba do kontaktu: Karol Salagierski, adres: LGD „Kraina wokół Lublina" ul. Narutowicza 37/5

20-016 Lublin, e-mail: k.salagierski@krainawokollublina.pl tel.: 81 532 30 65

Liczba wyświetleń: 1867
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: styczeń-luty 2020 (349-350)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: