Do internetu jeden krok

Do internetu jeden krok

23.04.2013

Bezpłatne zajęcia z obsługi komputera i internetu dla osób 50+

Zapraszmy mieszkańców Gminy Garbów do udziału w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez Latarnika Polski Cyfrowej.

Chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z pracownikiem Urzędu Gminy tel 81 5018381

lub z prowadzącym zajęcia: Damianem Marcem - tel 725-676-407

Projekt Polska  Cyfrowa Równych Szans, realizowany przez Stowarzyszenie  „Miasta w Internecie” oraz Ministerstwo  Administracji i Cyfryzacji ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu. Lokalni animatorzy- Latarnicy Polski Cyfrowej mają na celu  wprowadzić osoby z pokolenia 50 + w środowiskach wiejskich i małych miastach w świat Internetu.

Latarnicy Polski Cyfrowej:

  1. Latarnicy to opiekunowie i kierunkowskazy. Naszym zadaniem jest pokazanie jak zrobić pierwszy kroku w Internecie.
  2. Działamy w publicznych punktach dostępu do Internetu – w bibliotekach, remizach OSP, telecentrach i innych.
  3. Rolą Latarnika jest stworzenie nowej jakości we własnym środowisku: inspirowanie, uczenie i pomoc w korzystaniu z narzędzi cyfrowych, ale przede wszystkim przekonywanie dotąd nieprzekonanych do samodzielnych poszukiwań w sieci.
  4. Najważniejsze w latarniczej pracy jest umiejętne rozpoznanie potrzeb osób, które się do nich zwracają i odpowiadanie na te potrzeby.

Serdecznie zapraszamy  na spotkanie z Latarnikiem Polski Cyfrowej, a przekonasz się, że obsługa komputera i korzystanie z Internetu jest prosta nawet dla osób w wieku 50+.

Termin i miejsce do uzgodnienia.

Plakat

Liczba wyświetleń: 1592
Fundusz dróg samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: czerwiec-lipiec 2020 (354-355)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: