Do internetu jeden krok

Do internetu jeden krok

23.04.2013

Bezpłatne zajęcia z obsługi komputera i internetu dla osób 50+

Zapraszmy mieszkańców Gminy Garbów do udziału w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez Latarnika Polski Cyfrowej.

Chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z pracownikiem Urzędu Gminy tel 81 5018381

lub z prowadzącym zajęcia: Damianem Marcem - tel 725-676-407

Projekt Polska  Cyfrowa Równych Szans, realizowany przez Stowarzyszenie  „Miasta w Internecie” oraz Ministerstwo  Administracji i Cyfryzacji ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu. Lokalni animatorzy- Latarnicy Polski Cyfrowej mają na celu  wprowadzić osoby z pokolenia 50 + w środowiskach wiejskich i małych miastach w świat Internetu.

Latarnicy Polski Cyfrowej:

  1. Latarnicy to opiekunowie i kierunkowskazy. Naszym zadaniem jest pokazanie jak zrobić pierwszy kroku w Internecie.
  2. Działamy w publicznych punktach dostępu do Internetu – w bibliotekach, remizach OSP, telecentrach i innych.
  3. Rolą Latarnika jest stworzenie nowej jakości we własnym środowisku: inspirowanie, uczenie i pomoc w korzystaniu z narzędzi cyfrowych, ale przede wszystkim przekonywanie dotąd nieprzekonanych do samodzielnych poszukiwań w sieci.
  4. Najważniejsze w latarniczej pracy jest umiejętne rozpoznanie potrzeb osób, które się do nich zwracają i odpowiadanie na te potrzeby.

Serdecznie zapraszamy  na spotkanie z Latarnikiem Polski Cyfrowej, a przekonasz się, że obsługa komputera i korzystanie z Internetu jest prosta nawet dla osób w wieku 50+.

Termin i miejsce do uzgodnienia.

Plakat

Liczba wyświetleń: 2386
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Rządowy fundusz rozwoju dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Program Czyste powietrze Program Czyste powietrze Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki NiskoemisyjnejGospodarowanie odpadami odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowieniaSerwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

okładka pisma Glos Garbowa na zdjęciu pałac w Garbowie, zdjęcia z obchodów święta 3 maja

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: kwiecień-maj 2024 (399-400)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: