Zdjęcie Artykułu

Głosujemy na naszych

05.03.2012

Garbowskie Towarzystwo Sportowe "Zawisza" Garbów bierze udział w akcji "Szkółki piłkarskie NIVEA".

Prosimy o głosy na klub sportowy z Naszej Gminy! Mają szansę na zdobycie wspaniałych nagród! Stu zwycięzców głosowania zostanie objętych patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA i otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam. Nie czekaj! Wejdź na www.szkolkinivea.pl, zarejestruj się i zagłosuj na nasz klub!

Liczba wyświetleń: 563
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów ekoenergia Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady E-Odpady kosz Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: grudzień 2018 (336)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: