flaga Ukrainy

Informacja dla uchodźców z Ukrainy - rejestracja i nadawanie numeru PESEL

16.03.2022

Інформація для біженців з України - реєстрація та надання номера PESEL

1. Należy pobrać i wypełnić druki o nadanie nr PESEL
 
2. Druki te są do pobrania w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz są dostępne na stronie Gminy. Druki należy wypełnić pismem łacińskim nie cyrylicą! Zasada taka sama jak w paszportach. 
 
3. Jeśli dzieci nie mają paszportu- podstawą do rejestracji jest akt urodzenia. 
 
4. Każda osoba musi mieć zdjęcie takie, jak do paszportu oraz każda osoba dorosła – nr telefonu działający na terenie Polski.
 
5. Osoby/ uchodźcy z Ukrainy ubiegające się o nr pesel/rejestrację w Polsce muszą mieć w paszporcie pieczątkę straży granicznej z datą i miejscem przekroczenia granicy lub zaświadczenie o dacie i miejscu wjazdu na teren Polski.
 
6. Jeśli uchodźca nie ma pieczątki lub zaświadczenia o dacie i miejscu przekroczenia granicy/wjazdu na teren Polski – od takiej osoby pobierane będzie oświadczenie o dacie i miejscu przekraczania granicy.
 
7. Do rejestracji i nadania nr PESEL niezbędny jest komplet w/w dokumentów!
 
8. Rejestracja uchodźców w Urzędzie Gminy – tylko po wcześniejszym uzgodnieniu daty wizyty. Umówić się na wizytę można od poniedziałku do piątku - telefonicznie dzwoniąc na nr telefonu Urzędu Stanu Cywilnego w Garbowie  81 50 18 033.  
 
9. Interesanci będą przyjmowani od poniedziałku do piątku, w godz. 8-14.00
 
 
 
ulotka_pesel_1
 
ulotka_pesel_2
 
 
 
 
 

Liczba wyświetleń: 494
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg Rządowy fundusz rozwoju dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Program Czyste powietrze Program Czyste powietrze Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki NiskoemisyjnejGospodarowanie odpadami odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowieniaSerwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: lipiec-sierpień 2023 (390-391)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: