Zdjęcie Artykułu

Mobilna aplikacja Gminy Garbów

26.08.2020

My Local News

Aplikacja mobilna My Local News przeznaczone jest dla mieszkańców zainteresowanych sprawami swojego miejsca zamieszkania lub dowolnego obszaru administracyjnego. Dzięki My Local News dowiemy się o ważnych wydarzeniach dotyczących danej lokalizacji jak i sprawach dnia codziennego, związanych z życiem społecznym, takich jak: wydarzenia kulturalne, sprawy komunalne, spotkania mieszkańców, zagrożenia i niedogodności (wyłączenie prądu, gazu, wody) itp.

 

 

Informacje są kierowane do całej gminy, lub też do wybranych miejscowości czy też ulic co sprawi, że na pewno dostaniesz tylko te wiadomości, które są dedykowane do Ciebie. Każdy użytkownik może w aplikacji samodzielnie decydować jakie kategorie informacji go interesują i mają do niego docierać - a jakie nie. Co bardzo istotne - w jednej aplikacji można otrzymywać informacje skierowane do wielu konkretnych lokalizacji – ulic w danej lub różnych miejscowościach. Wystarczy tylko dodać te lokalizacje w aplikacji i każda informacja skierowana do tych lokalizacji zostanie wyświetlona w naszym telefonie.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS.

 Żadna rejestracja nie jest konieczna.

 

Instrukcja instalacji aplikacji:

1. Pobranie aplikacji na telefon.

Aplikację instalujemy ze sklepu z aplikacjami – w zależności od systemu – Google Play lub AppStore. Do szybkiej instalacji można również użyć kodów QR.

2. Po pobraniu i instalacji, należy dodać lokalizację z której chcemy otrzymywać komunikaty oraz interesujące nas kategorie wiadomości. Ważne jest, aby zezwolić na wysyłanie powiadomień, dzięki czemu nawet jeśli nie będziemy mieli uruchomionej aplikacji, dostaniemy powiadomienie o nowym komunikacie.

 

3. Dodanie kolejnej lokalizacji odbywa się na takich samych zasadach – naciskamy przycisk „+” i wybieramy nową lokalizację oraz interesujące nas kategorie.

 

 4. Przechodzenie do wiadomości z danej lokalizacji, odbywa się poprzez przesunięcie palcem w prawo lub lewo na ekranie z wiadomościami, lub kliknięcie na nazwę lokalizacji

 

Liczba wyświetleń: 547
Fundusz dróg samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: czerwiec-lipiec 2020 (354-355)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: