Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

30.04.2020

sobota 2 maja 2020

Flaga Polski jest z nami we wszystkich ważnych chwilach. Podczas wydarzeń podniosłych i uroczystych, ale także w dni żałoby po stracie wybitnych i odważnych Polaków, w momentach wzruszeń  radości.

Dzień Flagi  to polskie święto wprowadzone przez Sejm na mocy ustawy  z 20 lutego 2004 r. - w sobotę 2 maja 2020r. będziemy to święto obchodzić po raz 16.

Zapraszam Mieszkańców Gminy Garbów do włączenia się w obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Zadbajmy aby każdy dom był udekorowany Flagą we wszystkie święta państwowe jako wyraz naszego patriotyzmu i dumy z faktu bycia Polakiem.

Zachęcam również do udziału  w akcji „Warto być Polakiem” organizowanej przez Samorząd Województwa Lubelskiego.          

                                                                                                                                                     Kazimierz Firlej
Wójt Gminy Garbów


www.lubelskie.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-akcje-warto-byc-polakiem/

Miniprzewodnik "Biało-Czerwona"

Liczba wyświetleń: 414
Fundusz dróg samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych Osobowych Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: czerwiec-lipiec 2020 (354-355)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: