Informacja

Filia Wydziału Komunikacji w Garbowie

26.04.2021

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Garbów
 
Uprzejmie informujemy, iż z dniem 28 kwietnia 2021 r. zostanie otwarta Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 63, 21-080 Garbów (budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Garbowie), obsługująca mieszkańców gminy Garbów.
 
 
Poniżej informacja przekazana przez Starostwo Powiatowe w Lublinie.
 
Wszelkie sprawy związane z rejestracją pojazdów oraz wydawaniem praw jazdy, realizowane będą w Filii Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 63 (budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Garbowie) w godzinach:
poniedziałek-piątek 7.30 – 15.30, 
nr telefonu 81 52 86 792, e-mail: garbow.ktd@powiat.lublin.pl
 
W sprawach objętych zakresem realizowanych przez filię wydziału zadań, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesantów po uprzednim telefonicznym omówieniu sprawy z pracownikiem oraz uzgodnieniu terminu wizyty co do dnia i godziny, przy uwzględnieniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
 
W przypadku przebywania na terenie Filii w ramach wcześniej umówionej wizyty, klienci są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki.
 
Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 63, 21-080 Garbów (budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Garbowie) czynna w godz.:
poniedziałek-piątek 7.30 – 15.30,
tel. 81 52 86 792,
 
 
 

Liczba wyświetleń: 2029
Ochrona Danych Osobowych Ochrona Danych OsobowychFundusz Dróg Samorządowych Fundusz dróg samorządowych

Rządowy Fundusz Inwestycji
Lokalnych Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Ekoenergia dla Gminy Garbów
- kolektory i fotowoltaikaekoenergia
Projekty Unijne unia Plan gospodarki Niskoemisyjnej Plan gospodarki Niskoemisyjnej Gospodarowanie odpadami odpady Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Poradnik Interesanta Ikona Podatki bip Zamówienia Publiczne zamowienia Serwis eNależności  uslugikom Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

Głos Garbowa Nr 363-364 marzec-kwiecień 2021

ZOBACZ AKTUALNY NUMER: marzec-kwiecień 2021 (363-364)

© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: