I Piknik w Krainie Rowerowej

I Piknik w Krainie Rowerowej

07.09.2012

22 września br. o godz. 14.00 w Końskowoli na placu wystawowym Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” organizuje I Piknik w Krainie Rowerowej na Bursztynowym Szlaku Greenways.

W Pikniku może wziąć udział każdy miłośnik dwóch kółek, który tego dnia do godz. 14.00 pokona rowerem odcinek o długości co najmniej 15 km po szlakach Krainy Rowerowej.

Celem imprezy jest promocja sieci szlaków rowerowych o długości blisko 500 km tworzących Krainę Rowerową na Bursztynowym Szlaku Greenways na Lubelszczyźnie na obszarze 16 gmin: Baranów, miasto Dęblin, Garbów, Janowiec, Kamionka, Końskowola, Kurów, Markuszów, Puławy, miasto Puławy, Ryki, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn.

Wszyscy chętni mogą rejestrować się do 13 września br.  na podstawie karty zgłoszeniowej dostarczonej osobiście (ul. S. Żeromskiego 1 w Nałęczowie), mailem (lgd@zielonypierscien.pl) lub faksem (81 50-16-140) do biura Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” (ul. S. Żeromskiego 1, 24-150 Nałęczów).

Impreza objęta została patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Lubelskiego.

Szczegóły imprezy: regulamin Pikniku, karta zgłoszeniowa oraz mapa z oznakowanymi szlakami rowerowymi, dzięki której będzie można zaplanować podróż rowerem do Końskowoli są dostępne na stronie LGD Zielony Pierścień.

Podczas Pikniku zarejestrowanym uczestnikom zapewniamy posiłek z produktów lokalnych, paszport turystyczny oraz mapę.

Liczba wyświetleń: 2038
© 2018 Gmina Garbów Projekt i realizacja: